KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Boksida 7931565
nr 793 1565
Boksida
1600-tal, Persisk, 17x11
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:48:57
150 kr
200 kr
1.000 kr
250 kr
600 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.800 kr